Öppna sök Stäng sök Sök
Öppna Meny Stäng meny Meny

Personal Nässjöakademin

Undrar du över något? Oavsett om det gäller stort eller smått är du välkommen att höra av dig till oss!

Helen Tarenius

Helen Tarenius
Utbildningschef

0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Torbjörn Trägårdh

Torbjörn Trägårdh
Bitr. rektor

0380-51 72 51
torbjorn.tragardh@nassjo.se

Thomas Gustafsson

Thomas Gustafsson
Utbildningsledare Lokförare och Kontaktledningstekniker

0380-51 72 59
thomas.gustafsson@nassjo.se

Lars-Åke Hedman

Lars-Åke Hedman
Konsult Lokförare

0380-51 72 19
lars-ake.hedman@nassjo.se

Greger Cedulf, projektledare på Nässjöakademin

Greger Cedulf
Projektledare

0380-51 79 56
greger.cedulf@nassjo.se

Waree Pettersson

Waree Petersson
Administratör

0380-51 72 50
waree.petersson@nassjo.se

Anders Stockhaus

Anders Stockhaus
Företagskontakter

0380-51 72 57
anders.stockhaus@nassjo.se

Sarah Larsson

Malin Sandberg
Studie- och yrkesvägledare

0380-51 72 77
malin.sandberg@nassjo.se

Monika Svensson

Monika Svensson
IT

0380-51 72 52
monika.svensson@nassjo.se

Sarah Larsson

Sarah Larsson
Marknadskommunikatör

0380-51 72 99
sarah.larsson@nassjo.se

Tillbaka

Nässjöakademin
Framtidsvägen 1
571 35 Nässjö

nassjoakademin@nassjo.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.
×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.