Meny Stäng Sök
Meny Stäng Meny

Personal

Personal Nässjöakademin

Undrar du över något? Oavsett om det gäller stort eller smått är du välkommen att höra av dig till oss!

Helen Tarenius

Helen Tarenius
Utbildningschef

0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Torbjörn Trägårdh

Torbjörn Trägårdh
Bitr. rektor

0380-51 72 51
torbjorn.tragardh@nassjo.se

Stefan Liv

Stefan Liv
Utbildningsledare
Projektledare - Infrastruktur

0380-51 72 81
stefan.liv@nassjo.se

Helena Hjalmarson, utbildningsledare e-handelslogistiker

Helena Hjalmarson
Kontaktperson 
E-handelslogistiker

0761-62 69 67
helena.hjalmarsson@nassjo.se

Lars-Åke Hedman

Lars-Åke Hedman
Utbildningsledare Lokförare

0380-51 72 19
lars-ake.hedman@nassjo.se

Waree Pettersson

Waree Petersson
Administratör

0380-51 72 50
waree.petersson@nassjo.se

Anders Stockhaus

Anders Stockhaus
LIA-samordnare och företagskontakter

0380-51 72 57
anders.stockhaus@nassjo.se

Monika Svensson

Monika Svensson
IT

0380-51 72 52
monika.svensson@nassjo.se

Sarah Larsson

Sara Johansson
Studie- och yrkesvägledare

0380-51 72 66
sara.johansson@nassjo.se

Sarah Larsson

Sarah Larsson
Marknadskommunikatör

0380-51 72 99
sarah.larsson@nassjo.se

Tillbaka

Nässjöakademin
Framtidsvägen 1
571 35 Nässjö

nassjoakademin@nassjo.se
Tel. 0380-51 72 50

×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.