Öppna sök Stäng sök Sök
Öppna Meny Stäng meny Meny

Vi som jobbar här

Välkommen att kontakta oss!


Verksamhetschef
Tommy Andersson
0380-51 73 24, tommy.andersson@nassjo.se

Ansvarig ensamkommande barn
Uno Kenstam
0380-51 72 55, uno.kenstam@nassjo.se

Integrationsstrateg
Alexander Lowejko
0380-51 72 72, alexander.lowejko@nassjo.se

Integrationsstrateg
Johan Putsén
0380-51 76 33, johan.putsen@nassjo.se

Integrationssamordnare
Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Ungdomscoach
Anders Olsson
0380-51 73 23, anders.olsson@nassjo.se

Personalutvecklare
Henrik Josefsson
0380-51 79 28, henrik.josefsson@nassjo.se

Övergripande ansvarig Nässjö lärcenter
Helén Tarenius
0380-51 72 60, helen.tarenius@nassjo.se


Kontaktcenter, Rådhusgatan 15, hus D

Besöksbokning till personal på Rådhusgatan 15 samt allmän rådgivning till nyanlända.
Drop-in tisdag till torsdag 10.00-15.00.

Integrationssamordnare, Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.
×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.