Meny Stäng Sök
Meny Stäng Meny

Studievägledning, administration och ledning

Studievägledning, administration och ledning

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor.

Studie- och yrkesvägledning:

Peter Johansson (studie- och yrkesvägledare)
0380-51 72 64
peter.johansson@nassjo.se

Sara Johansson (studie- och yrkesvägledare)
0380- 51 72 66
sara.johansson@nassjo.se

Malin Sandberg (studie- och yrkesvägledare)
0380-51 72 77
malin.sandberg@nassjo.se

Flexibelt lärande och stöd:

Åsa Nilsson (flex-pedagog)
0380-51 72 58
asa.nilsson@nassjo.se

Carola Brännlund (speciallärare)
0380-51 73 09
carola.brannlund@nassjo.se

Ingwor Björnsdotter (specialpedagog - lärvux, sfi)
0380-51 73 96
Ingwor.bjornsdotter@nassjo.se

Administration:

Susanne Pettersson (sfi)
0380-51 72 70
susanne.pettersson@nassjo.se

Suzanne Kihlström (komvux och sfi)
0380-51 72 61
suzanne.kihlstrom@nassjo.se

Skolledning:

Malin Landgren (rektor komvux och sfi)
0380-51 72 65
malin.landgren@nassjo.se

Rose-Marie Östhed (rektor sfi)
0380-51 72 78
rose-marie.osthed@nassjo.se

Helen Tarenius (utbildningschef)
0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Kontakt

Expandera Minimera

Nässjö lärcenter
0380 - 51 72 70
larcenter@nassjo.se

Besöksadress:
Rådhusgatan 15, Nässjö

Hjälpte informationen på den här sidan dig?


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.
×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.