Öppna sök Stäng sök Sök
Öppna Meny Stäng meny Meny

Studievägledning, administration och ledning

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor.

Studie- och yrkesvägledning:

Camilla Grann
camilla.grann@nassjo.se

Jeanette Green Hakeman
jeanette.green-hakeman@nassjo.se

Malin Sandberg
malin.sandberg@nassjo.se

Flexibelt lärande och stöd:

Åsa Nilsson
0380-51 72 58
asa.nilsson@nassjo.se

Mattestugan

Per Strömdahl
per.stromdahl@nassjo.se

Sebastian Salomonsson
sebastian.salomonsson@nassjo.se

Administration:

Komvux
Suzanne Kihlström
0380-51 72 61
suzanne.kihlstrom@nassjo.se

Waree Petersson
0380-51 72 50
waree.petersson@nassjo.se

SFI
Rebecka Ståhl
0380-51 76 36
rebecka.stahl@nassjo.se

Lärvux (särskild utbildning för vuxna):

Carola Brännlund
Speciallärare
0380-51 73 09
carola.brannlund@nassjo.se

Rektor:

Malin Landgren
0380-51 72 65
malin.landgren@nassjo.se

Utbildningschef:

Helen Tarenius
0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Kontakt

Expandera Minimera

Komvux grund- och gymnasienivå
Studie- och yrkesvägledare:
0380-51 72 69
Telefontid måndag kl. 13-15, tisdag kl. 08-10, onsdag 13-15 och torsdag kl. 10-12.

Reception
Öppettider:
Måndag kl. 13-15
Tisdag kl. 10-12
Onsdag stängt
Torsdag kl. 13-15
Fredag kl. 10-12

Besöksadress:
Komvux och SFI reception finns på Rådhusgatan 20 B i Nässjö.

Administratör SFI:
0380-51 76 36

Administratör Komvux:
0380-51 72 50

larcenter@nassjo.se


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.