Öppna sök Stäng sök Sök
Öppna Meny Stäng meny Meny

Studievägledning, administration och ledning

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor.

Studie- och yrkesvägledning:

Andreas Alinder
andreas.alinder@nassjo.se

Jeanette Green Hakeman
jeanette.green-hakeman@nassjo.se

Malin Sandberg
malin.sandberg@nassjo.se

Flexibelt lärande och stöd:

Åsa Nilsson
0380-51 72 58
asa.nilsson@nassjo.se

Lärvux:

Carola Brännlund
0380-51 73 09
carola.brannlund@nassjo.se

Administration:

Suzanne Kihlström
suzanne.kihlstrom@nassjo.se

Linda Persson
linda.persson@nassjo.se

Waree Petersson
waree.petersson@nassjo.se

Rektor:

Malin Landgren
0380-51 72 65
malin.landgren@nassjo.se

Utbildningschef:

Helen Tarenius
0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Kontakt

Expandera Minimera

Komvux grund- och gymnasienivå
och Lärvux

Studie- och yrkesvägledare:
0380-51 72 69
Telefontid måndag kl. 13-15, tisdag kl. 10-12, onsdag kl. 13-15 och torsdag kl. 10-12.

Reception och administratör:
0380-51 72 50

Besöksadress:
Rådhusgatan 15 Nässjö, hus A-C, vån 1
Endast bokade besök.

Komvux SFI
0380 - 51 72 50

Besöksadress:
Rådhusgatan 15 Nässjö, hus D-E, vån 1

larcenter@nassjo.se


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.