Kontakta oss
frågor, felanmälan
Sök evenemang
i Nässjö kommun
toggle right column

Biståndshandläggare

Kontakt vid ny ansökan

Charlotte Ribbholm
tel. 0380-51 85 18 
charlotte.ribbholm@nassjo.se 
Gruppledare

Biståndshandläggare 

Annbritt Karlsson
tel. 0380-51 72 41
annbritt.karlsson@nassjo.se
Område: Personer med psykiska och neuropsykiatriska funktionshinder

Margot Wendt
tel. 0380-51 88 96
margot.wendt@nassjo.se
Område: Personer med psykiska och neuropsykiatriska funktionshinder

Kristina Chamoun 
tel. 0380-51 87 99
kristina.chamoun@nassjo.se
Område: Personer med psykiska och neuropsykiatriska funktionshinder

Marina Persson
tel. 0380-51 84 92
marina.persson@nassjo.se
Område: Personer med fysiskt och eller intellektuellt funktionshinder LSS

Maria Åhman
tel. 0380-51 81 26
maria.ahman@nassjo.se
Område: Personer med fysiskt och eller intellektuellt funktionshinder LSS

Madelen Jansson
biståndshandläggare
tel. 0380-51 84 77 
madelen.jansson@nassjo.se
Område: Personer med fysiskt och eller intellektuellt funktionshinder LSS

Verksamheten kan nås via medborgarkontoret, tel. 0380-51 80 00.