Meny Stäng Sök
Meny Stäng Meny

Integrationsenheten

Integrationsenheten

Integrationsenheten, Rådhusgatan 20, vån 3


Endast bokade besök.

Chef, Integration
Tommy Andersson
0380-51 73 24, tommy.andersson@nassjo.se

Verksamhetschef Ensamkommande
Uno Kenstam
0380-51 72 55, uno.kenstam@nassjo.se

Integrationsstrateg
Alexander Lowejko
0380-51 72 72, alexander.lowejko@nassjo.se

Integrationsstrateg
Johan Putsén
0380-51 76 33, johan.putsen@nassjo.se

Integrationssamordnare
Anders Olsson
0380-51 73 23, anders.olsson@nassjo.se

Integrationssamordnare
Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Integrationssamordnare
Sandra Sandin Lindqvist
0380-51 72 73, sandra.sandin-lindqvist@nassjo.se

Integrationshandläggare
Östen Gunnarsson
0380-51 72 68, osten.gunnarsson@nassjo.se

Personalutvecklare
Henrik Josefsson
0380-51 79 28, henrik.josefsson@nassjo.se

Projektledare/Arbetsledare Lövhult
Ingrid Håkansson
070-510 55 73, ingrid.hakansson@nassjo.se

Samordnare Yrkes-SFI
Tommy Gustafsson
0380-51 76 92, tommy.gustafsson@nassjo.se

Lärare Yrkessvenska
Anders Falkener
0380-51 73 89, anders.falkener@nassjo.se

Mottagningsenheten, Rådhusgatan 15, hus D

Besöksbokning till personal på Rådhusgatan 20 samt allmän rådgivning till nyanlända.
Drop-in tisdag till torsdag 10.00-15.00.

Integrationssamordnare, Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Lövhult

Projektledare/Arbetsledare Lövhult
Ingrid Håkansson
070-510 55 73, ingrid.hakansson@nassjo.se

Områdesansvarig Cafeteria
Inger Melkersson
0380-51 75 65, inger.melkersson@nassjo.se

Områdesansvarig Städ
Birgitta Ragnar
0380-51 81 60, birgitta.ragnar@nassjo.se

Områdesansvarig Renovering och röj
Dennis Johansson
0380-51 72 45, dennis.johansson@nassjo.se

Områdesansvarig Renovering och röj
Peter Rådefjäll
0380-51 73 55, peter.radefjall@nassjo.se

×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.