Meny Stäng Sök
Meny Stäng Meny

Integrationsenheten

Integrationsenheten

Integrationsenheten, Rådhusgatan 20, vån 3


Endast bokade besök.

Arbetsledare, Integrationsenheten
Tommy Andersson
0380-51 73 24, tommy.andersson@nassjo.se

Verksamhetschef Ensamkommande barn
Uno Kenstam
0380-51 72 55, uno.kenstam@nassjo.se

Integrationsstrateg
Alexander Lowejko
0380-51 72 72, alexander.lowejko@nassjo.se

Integrationsstrateg
Johan Putsén
0380-51 76 33, johan.putsen@nassjo.se

Integrationssamordnare
Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Integrationssamordnare
Amanda Svahnström
0380-51 72 69, amanda.svahnstrom@nassjo.se

Integrationshandläggare
Östen Gunnarsson
0380-51 72 68, osten.gunnarsson@nassjo.se

Ungdomscoach
Anders Olsson
0380-51 73 23, anders.olsson@nassjo.se

Personalutvecklare
Henrik Josefsson
0380-51 79 28, henrik.josefsson@nassjo.se

Projektledare/Arbetsledare Lövhult
Ingrid Håkansson
070-510 55 73, ingrid.hakansson@nassjo.se

Samordnare Yrkes-SFI
Tommy Gustafsson
0380-51 76 92, tommy.gustafsson@nassjo.se

Lärare Yrkessvenska
Anders Falkener
0380-51 73 89, anders.falkener@nassjo.se



Mottagningsenheten, Rådhusgatan 15, hus D

Besöksbokning till personal på Rådhusgatan 20 samt allmän rådgivning till nyanlända.
Drop-in tisdag till torsdag 10.00-15.00.

Integrationssamordnare, Mehdi Jan
0380-51 72 54, mehdi.jan@nassjo.se

Lövhult

Projektledare/Arbetsledare Lövhult
Ingrid Håkansson
070-510 55 73, ingrid.hakansson@nassjo.se

Områdesansvarig Cafeteria
Inger Melkersson
0380-51 75 65, inger.melkersson@nassjo.se

Områdesansvarig Städ
Birgitta Ragnar
0380-51 81 60, birgitta.ragnar@nassjo.se

Områdesansvarig Renovering och röj
Dennis Johansson
0380-51 72 45, dennis.johansson@nassjo.se

Områdesansvarig Renovering och röj
Peter Rådefjäll
0380-51 73 55, peter.radefjall@nassjo.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.
×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.